Портфоліо

м. Дніпро

Протягом 2-х років реалізовано проект системи диспетчеризації Emonitor для Дніпроводоканал. В ході проекту було встановлено 8 модулів передачі даних на основних водозаборах, 12 модулів передачі даних встановлені в диктуючих точках міста для контролю тиску і складання режимної карти, 30 модулів встановлено на підвищувальних насосних станціях.

Київська область, Поліський р-н

В 13-ти населених пунктах Поліського району Київської області с.Луговики, с.Рагівка, с.Залішани, с.Стещено, с.Красятичі та інші. Проведена реконструкція системи водопостачання з заміною застарілого насосного обладнання на нові насосні агрегати виробництва TM Speroni. Встановлені станції керування свердловинним насосом на базі частотного перетворювача Danfoss Aqua Drive. В результаті проведених робіт економія електроенергії становить близько 55%.

Одеська область, м. Ізмаїл

В рамках проекту Енергоефективності на трьох свердловинах замінені свердловинні насоси та встановлені станції автоматичного керування з частотним перетворювачем. В результаті проведених робіт економія електроенергії складає 36%.

Хмельницька область Сатанівська ОТГ с. Іванківці

Заміна водонапірної башти. На даному об’єкті була пробурена нова свердловина, замовник обрав альтернативу водонапірній башті, що зумовлено обмеженим бюджетом та часом реалізації. Встановлено станцію автоматичного керування САК Aqua 5.5кВт та свердловинний насос Speroni POMPA SP 140-36.

Житомирська область, смт. Народичі, "Народичікомунсервіс "

Встановлено станцію автоматичного керування САК Aqua 7.5кВт та замінено свердловинний насос на EL.SPER. SPТ 260-26 (7,50 HP 5,5 KW ), водонапірна башта відключена від системи водопостачання.

Київська область, м. Вишгород

Компанією "НВП Новус Кібернетік» встановлено і введено в експлуатацію систему диспетчеризації Emonitor. Для своєчасної реакції на аварії та позаштатні ситуації були встановлені контрольні точки тиску c використанням датчиків тиску ТМ «Danfos» MBS-1700 на магістралях водного господарства. Щоб мати змогу вимірювати об'єм споживаної води підключені витратоміри таких марок як «Взлет», «ЕРСВ510Л» і «НВР-011». До системи диспетчеризації було підключено шафи керування. Після впровадження системи диспетчеризації Emonitor збільшилася швидкість реакції оператора і диспетчера на позаштатні ситуації. Диспетчер має можливість стежити за роботою обладнання і кількістю поданої води, як на робочому комп'ютері, так і за допомогою смартфона в режимі онлайн.

Житомирська область, с. Норинці, с. Радча, с. Славещена

Встановлені Станції Автоматичного Керування з заміною застарілого насосного обладнання на енергоефективне ТМ Speroni. Станції укомплектовано модулем віддаленої передачі даних та підключено до системи диспетчеризації в хмарному сервісі (e-monitor.com.ua)

Київська область, м. Вишневе

Встановлено та введено в експлуатацію систему диспетчеризації водопостачання та водовідведення Emonitor. Дана система дозволяє в реальному часі керувати процесами водопостачання. До системи підключено лічильники електричної енергії НІК 2303 АП1. Для контролю технологічного процесу водопостачання до системи диспетчеризації підключені частотні перетворювачі Danfoss Aqua Drive і Danfoss Micro Drive FC 51. Для контролю несанкціонованого доступу до об'єктів були встановлені датчики руху, які інформують в онлайн режимі оператора і диспетчера. Після впровадження даної системи збільшилася швидкість реакції на позаштатні ситуації, ведеться облік води в онлайн режимі.

Кіровоградська область , Маловисківський р-н., с. Копанки СТОВ "Хутірське"

Для автоматизації технологічного процесу на зерноочисному комплексі встановлено станцію автоматичного керування (CАК) Норія 22 кВт Micro Drive.

Житомирська область, Овруцький район, с. Кирдани

Модернізована система водопостачання артезианської свердловини. В зв’язку застарілою водонапірною баштою замовником прийнято рішення встановити Станцію Автоматичного Керування з заміною насосного обладнання. В результаті проведених робіт в системі цілодобово стабільний тиск. Економія по електроенергії складає 64%.

Хмельницька область, м. Городок, Водоканал

Встановлено станцію автоматичного керування САК Aqua 11 кВт з новим свердловинним насосом Speroni POMPA SXT 619-17 .

Київська область, м. Ірпінь

Компанією «НВП Новус Кібернетік» на об'єктах місцевого водоканалу була встановлена і введена в експлуатацію система диспетчеризації Emonitor. Система дозволяє контролювати показники в реальному часі, вести облік витрат води та електроенергії і оперативно реагувати на аварійні ситуації в режимі Online. На даному об'єкті було встановлено модулі віддаленої передачі даних на 30-ти свердловинах, 4-х водонапірних станціях і 22-х каналізаційних станціях. Для контролю за витратами води в системі підключено витратоміри води таких марок як «Ірка», «POWOGAS», «SENSUS». Для контролю якості електроживлення та отримання показників витрати електроенергії, встановлені і підключені лічильники НІК 2303 АП1 до системи диспетчеризації Emonitor. До системи диспетчеризації були підключені частотні перетворювачі Danfoss Aqua Drive, Danfoss Micro Drive FC 51, ABB, Hitachi, які дозволяють оперативно отримувати інформацію про стан технологічного процесу водопостачання. Також було встановлено датчики рівня води в резервуарах з метою контролю запасу води. Для контролю несанкціонованого доступу до об'єктів встановлені датчики руху, які в свою чергу передають інформацію в Online режимі на монітор оператора і диспетчеру. Завдяки впровадженню системи диспетчеризації Emonitor з'явилася можливість вести облік води дистанційно і оперативно реагувати на нештатні ситуації. Всі процеси і дані обліку пов'язані з роботою програми архівуються в одну базу даних. Диспетчер має можливість контролювати роботу устаткування з робочого комп'ютера.

Кіровоградська область, м. Мала Виска

Реалізовано комплексне рішення по модернізації системи водопостачання 3-х свердловин і впровадження системи диспетчеризації. До системи диспетчеризації підключені частотні перетворювачі Danfoss Aqua Drive, які дозволяють оперативно отримувати інформацію про стан технічного процесу водопостачання. Після впровадження системи диспетчеризації Emonitor збільшилася швидкість реакції оператора і диспетчера на позаштатні ситуації, також ведеться облік води в режимі онлайн.

Житомирська область, Овруцька ОТГ с. Полохачів

Встановлено станцію автоматичного керування з заміною свердловинного насоса.

Кіровоградська область. м. Олександрія, ТОВ Дружба

Встановлено станцію автоматичного керування САК Aqua 5,5 кВт з заміною свердловинного насоса.

Житомирська область, Овруцька ОТГ, с. В. Хайча

Встановлено станцію автоматичного керування САК Aqua 7,5 з новим свердловинним насосом Speroni EL.SPER. SPТ 400-20

Хмельницька область, Сатанівська ОТГ, с. Зверхівці

Встановлено станцію автоматичного керування САК Aqua 5,5 кВт з новим свердловиним насосом Speroni EL.SPER. SP/ТR 140-36

Житомирська область, Овруцька ОТГ с. Черепин

Встановлено станцію автоматичного керування САК Aqua 5,5 кВт з заміною свердловинного насоса.

Кіровоградська область, с. Копанки СТОВ "Хутірське"

Встановлено станцію автоматичного керування з заміною свердловинного насоса. САК Aqua 7,5 кВт. Насос свердловинний Speroni EL.SPER. SP/TR 200-32

Житомирська область, Овруцька ОТГ с. Покалів

Встановлено станцію автоматичного керування САК Aqua 4 кВт з новим свердловинним насосом Speroni EL.SPER. SPТ 200-17

Одеська область м. Ізмаїл, Водоканал

Встановлено 3 станції автоматичного керування САК Aqua 11 кВт. Підключено чотири контрольних точки тиску по місту для оптимальної роботи системи водопостачання.

Житомирська область, Овруцька ОТГ с. Поліське

Встановлено станцію автоматичного керування САК Aqua 4 кВт з новим свердловинним насосом Speroni EL.SPER. SPТ 140-20


-

-

Є питання?

Зателефонуйте нам

+38 (044) 465-64-59
+38 (096) 370-90-73
або напишіть Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.
Надіслати запитання

Заявку відправлено

Заявку відправлено успішно. Найближчим часом з Вами зв'яжеться наш менеджер.

Автоматизація і диспетчеризація технологічних процесів

Контакти

+38 (044) 465-64-59
+38 (096) 370-90-73

E-mail и соц.сети

Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. Вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.